Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615
se sídlem Nádražní 615, Bystřice nad Pernštejnem

Vážení rodiče,

Naše škola pro Vaše děti přichystala dárek v podobě volného (zadarmo) bruslení na místním bystřickém zimním stadionu.
Každý pátek v době od 14:15 do 15:30 bude vyhrazen led pro žáky ZŠ Bystřice n. P., Nádražní 615 (dále jen škola). Vstup bude povolen i jednomu dospělému doprovodu z řad rodinných příslušníků (může se upravit dle počtu bruslařů). Jedná se zvláště o doprovod pro žáky 1. stupně. Vstup bude umožněn pouze po předložení kartičky vydané školou pro žáka. Pro zvýšení bezpečnosti je třeba, aby žáci měli rukavice.
Škola poskytuje pouze prostor na ledě pro své žáky, ale v této době za ně nenese zodpovědnost. Na zimním stadiónu bude v těchto hodinách přítomna osoba pověřená školou, která bude dohlížet na oprávněnou přítomnost osob na ledové ploše a která bude organizovat dění na ledě. Škola tedy nebude zodpovědná za zranění vzniklá v této době.
Dle počtu dětí na ledě bude organizace probíhat následovně:
1) 1/3 ledové plochy – hokej dětí na šíři hřiště
2) 2/3 ledové plochy – bruslení v kruhu jedním směrem („veřejné bruslení“)
Pokud by byl větší zájem o hokej, děti se budou střídat. Pokud by byl hokej nebezpečný pro bruslící, změní se systém na „veřejné bruslení“ na celou ledovou plochu. Při nepatřičném a nevhodném chování budou viníci vykázáni z ledové plochy. Dle zájmu o volné bruslení se pravidla mohou dále měnit.
Pronájem ledové plochy bude platit od 5. října 2018 do dubna 2019.
Sledujte prosím web školy na: www.zsbystrice.cz, pro případné dotazy pište na
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mgr. Martin Horák
ředitel školy