Hrací prvky na školní zahradě

12. 10. jsme společně s 5. B putovali za řemesly do Škrdlovic. Luxusní autobus nás dovezl až na místo, kde nás uvítalo krásné prostředí a děti byly rozděleny do tří skupin, které se po hodině střídaly u jednoho ze tří řemeslníků. Dozvěděli jsme se spoustu nových a zajímavých informací o včelařství, řezbářství a sklářství. Každý si vyrobil přívěsek ze dřeva, dvě skleněné pamětní mince, svíčku ze včelího vosku a ochutnal med. Kdo chtěl, mohl si zakoupit i upomínky z kamenů a skla. Celé dopoledne jsme zakončili skvělým obědem a potom už jsme se zase vezli směrem k domovu. Byla to příjemná a přínosná exkurze , která se může stát mnohým rodičům inspirací k víkendovému výletu.

IMG 20181012 093614

IMG 20181012 093706

IMG 20181012 093733

IMG 20181012 093135

IMG 20181012 112249

IMG 20181012 113525

IMG 20181012 124408

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.