Hrací prvky na školní zahradě

Ve středu 17. 10. se žáci naší třídy vydali v rámci celoročního projektu Putování za řemesly na návštěvu do Hasičského záchranného sboru v Bystřici nad Pernštejnem, kde se důkladně vyptali na náplň práce, platové podmínky, nároky na vzdělání, kariérní postup a historii sboru. Potom si prohlédli vozový park, různé vybavení a oděvy, které hasič potřebuje ke svému řemeslu a také záchranářský batoh. Když jsme se s mistry svého řemesla rozloučili, děti se nasvačily a pokračovali jsme směrem na Rácovou, kde plnily ve skupinách úkoly z matematiky a českého jazyka. Po jejich vyhodnocení jsme se vrátili k obědu. Projektový den i počasí se vydařily.

20181017 093835

20181017 101112

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.33.32 1

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.33.34 1

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.34.09

20181017 102555

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.34.08 2

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.32.26 2

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.32.28 2

WhatsApp Image 2018 10 19 at 21.32.29 3

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.