Divadelní představení

plakat divadloVe druhém roce partnerství byl podle knihy vzniklé v prvním roce partnerství vypracován scénář, podle kterého bude realizováno divadelní představení. Na vytvoření scénáře spolupracovali obě partnerské školy.

• Záznam divadelního představení: ZDE
  • Divadelní program - bulletin k divadelnímu představení ZDE (pdf, 1,6 MB)

Scénář divadelního představení
Žáci obou škol vytvořili scénář divadelního představení. Některé postavy divadelního představení hovoří česky, jiné slovensky nebo anglicky.

Přeložení scénaře do určeného jazyku bylo ponecháno na hercích, kteří v představení vystupují.

• 1. - 3. obraz - česky ZDE (pdf, 203 kB)
  • 4. - 6. obraz - slovensky ZDE (pdf, 509 kB)

Generální zkouška - Beskydy
Náklady: Žáci platí náklady na stravu a vstupy do muzea, doprava a ubytování je hrazeno z projektu Comenius.

Ubytování: Hotel Cherry - Horní Bečva .....více ZDE

• Program setkání ZDE (pdf, 326 kB)
  • Informace pro rodiče - LETÁK ZDE (pdf, 269 kB)

Ve dnech 30.3. – 1.4. se uskutečnila projektová schůzka v rámci projektu Comenius v Horní Bečvě. Žáci se setkali se svými přáteli ze Slovenska, které měli možnost poznat minulý rok při desetidenním výměnném pobytu ve Vranově nad Topľou. Hlavním cílem schůzky byla koordinace nácviku divadelního představení Česko-slovenští Pechovi. Herci z řad českých a slovenských žáků poprvé zkoušeli společně a díky setkání se posunuli o pořádný kus cesty dopředu.Třídenní pobyt se vydařil a my se vraceli domů s novou energií a elánem do další práce.

beskydy

Výměnný pobyt - Bystřice nad Pernštejnem

Termín pobytu: 2. - 11.6.2011
Program pobytu: ZDE (pdf, 208 kB)

Výměnného pobytu, který trvá 10 dnů, se zúčastní 10 žáků partnerské školy. Vyvrcholením tohoto pobytu bude divadelní představení, které žáci obou škol sehrají společně.

Vyhodnocení - 2. roku partnerství

• ...názory žáků - evaluace (pdf, 428 kB)
  • ...názory pedagogů - evaluace (pdf, 418 kB)