Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

Pečeť kvality Comenius

Projekt Comenius „Jak moc nebo málo si rozumíme - 15 let v životě dvou blízkých národů“, o kterém jsme Vás více než dva roky informovali, je u konce.

Po ukončení všech aktivit nás čekal poslední úkol - závěrečná zpráva pro Národní agenturu pro evropské vzdělávací programy. Agentura monitoruje a vyhodnocuje kvalitu realizovaných projektů.

V případě nízké kvality zpracování snižuje nebo zcela odebírá finanční prostředky poskytnuté škole na realizaci projektu a naopak nejúspěšnější účastníci programu Comenius získali ocenění Pečeť kvality Comenius.

V ČR bylo v tomto období realizováno 162 projektů, jsem velmi ráda, že právě i naše škola patří mezi sedm oceněných škol.

 2011 pecet kvality comenius

K prolistování ZDE (pdf, 1,14 MB)

pecet comenius1 pecet comenius2

Telemost mezi školami

Dne 16.11. proběhl mezi našemi školami pomocí počítačové techniky telemost, na kterém jsme zhodnotili realizaci dvouletého projektu.
Ráda bych poděkovala panu starostovi Bystřice n. P. Ing. Karlu Pačiskovi, Ing. Blance Svobodové, panu řediteli Mgr. Martinu Horákovi, paní zástupkyni ředitele Mgr. Haně Kopecké, paní učitelce Mgr. Marii Homolkové a žákům 9. ročníků za příjemnou spolupráci při telemostu.

Fotografie ZDE