Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Jana Svobodová

 

 

Co nás čeká:

Od 27. 3. změna rozvrhu hodin (platí po dobu plavání).

31. 3. Zahájení plavání.

25. 4. Horácké divadlo Jihlava, představení "Kniha džunglí"

 

 

 

 

Platby:

Divadlo - 110,-Kč vstupné, 150,-Kč doprava

 

 

   

Pro chybějící žáky:

Pondělí 27. 3.

Č - uč. str.---

      PS str.

     - procvičovali jsme psaní souhlásek uprostřed a na konci slov

M - uč. str.---

     PS str.51/dokončit

Prv - uč.str.44

        PS str.53

        - školní sešit

          Rok, roční období

         Jaro

         březen, duben, květen

            + namalovat velikonoční vajíčko a pomlázku

Čt - str.116

Ps - str.15/dopsat

Domácí úkol:

Čt - str.116

Čt - lístečková  hra str.115

 

 

Úterý 28. 3.

A - uč. str.40, 41

     PS str.35

Č - uč. str.73/5, 6 - ústně

      PS str.7/1

M - uč. str.42/sova, srdíčko - na fólii

            str.42/dole - do sešitu

      PS str.---

Čt - str.117

Ps - str.16

Domácí úkol:

Čt - str.117

Č - PS str.7/2

 

 Středa 29. 3.

Č - uč. str.74/1, 2 - na fólii

     PS str.---

     školní sešit: uč. str.73/5 - doplnit a napsat

M - uč. str.43/1

      PS str.----

      geometrický sešit:

      Křivá čára

       + ukázka

      Rovná čára

       + ukázka

      Lomená čára

       + ukázka

      Narýsuj body: A, B, C, D

Prv - uč. str.45

        PS str.---

        školní sešit:

        Léto

        červen, červenec, srpen

          + přes dva řádky namalovat obrázek (sluníčko a vodu)

        Podzim

        září, říjen, listopad

         + přes dva řádky namalovat obrázek (list a draka)

        Zima

        prosinec, leden, únor

         + přes dva řádky namalovat obrázek (sněhulák a vánoční stromeček)

Čt - str.118

Ps - str.17 (kromě diktátu)

Domácí úkol:

Čt - str.118

Prv - PS str.54

 

 Čtvrtek 30. 3.

A - uč. str.

      PS str.

Č - uč. str.

      PS str.

M - uč. str.

      PS str.

Čt - str.

Ps - str.

Domácí úkol:

Čt - str.

Č - uč. 

 

 

 Pátek 31. 3.

Č - uč. str.

     PS str.

Čt - str.

Ps - str.

Domácí úkol:

Čt - str.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.