Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Marie Klečková

 

Vážení rodiče, milé děti,

přeji vám všem v novém školním roce pevné zdraví, hodně sil, rodičům zejména moře trpělivosti

a dětem radost z učení a poznávání.

Vítejte v Sovíkově.

M. Klečková

 

Upozornění:

Se školním řádem naší školy se můžete seznámit zde.

Seznam pomůcek ve 3. ročníku - ZDE  

 

 Co nás čeká v březnu:

 31. 3. exkurze Chaloupky - Krátká: "Jak to bylo o Velikonocích" - cena 250,- Kč

                                                           (peníze vybíráme do 27. 3.)     

 

Co nás čeká v dubnu:

Vybíráme 100,- Kč za PS z ČJ a M (2. díl) - do konce dubna

 

   

Procvičování z anglického jazyka:

EXPLORE TOGETHER 1 - ZDE

ZÁBAVNÉ PROCVIČOVÁNÍ: 

Hello again - ZDE a ZDE   Unit 1 - ZDE, ZDE ZDEZDE, ZDE, ZDE, ZDE , ZDE

Unit 2 - ZDE, ZDE, ZDE, ZDE   Unit 3 - ZDE, ZDE, ZDE, ZDE   Unit 4 - ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE

Unit 5 - ZDE, ZDE, ZDE, ZDE

 

 Nabídka k procvičování učiva ve 3. ročníku:

Čtení s porozuměním - ZDE

Český jazyk - ZDE a ZDE a ZDEZDE

Matematika - ZDE a ZDE a ZDE

                       http://www.matyskova-matematika.cz/vyukova-videa/

Prvouka - ZDE a ZDE

ČAS ZDE   a ZDE a ZDE a ZDE a  ZDE 

 

  

 

Ze života třídy

18. 2. 2023

3. A Zima

18. 2. 2023

3. A Karneval

22. 12. 2022

3. A Exkurze v Poličce

 

 

20. 12. 2022

3. A Vánoční dílna

 

 

6. 12. 2022

3. A Advent

 

25. 10. 2022

3. A Plavecký výcvik

 

9. 6. 2022

2. A Léto

27. 5. 2022

2. A Den dětí

22. 4. 2022

2. A Jaro

12. 3. 2022

2. A Předjaří

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.