Mgr. Svatava Solařová

"Dítě s láskou přijmout, v úctě vychovat a ve svobodě propustit."

Co nás čeká v únoru:

5. 2. Žákovská rada, ovoce a mléko do škol

6. 2. Třídní turnaj v bowlingu a kuželkách na sportovní hale - tento den budeme mít pouze M a ČJ.

S sebou: větší svačinu, dostatek pití a sportovní oblečení

14. 2. Jedeme na "ZIMNÍ POHÁDKU" do Lísku - vybíráme 40 Kč

14. 2. Valentýnská pošta

18. 2. Školní kolo recitační soutěže pro 4. a 5. ročníky

25. 2. Obušku z pytle ven - divadelní představení v KD

26. 2. Ovoce a mléko do škol

28. 2. Oblastní kolo recitační soutěže na DDM

Co nás čeká v březnu??

6. 3. Karneval - zábavné dopoledne v tělocvičně

9. 3. - 13. 3. Jarní prázdniny

23. 3. Badatelská výprava do VIDA science centrum Brno - bližší informace včas pošleme

27. 3. Noc s Andersenem

Ze života třídy

15. 11. 2019

Jumping drums

26. 9. 2019

Zetor Show 2019

Dne 19. 9. naše třída vyrazila do Nového Města na Moravě na Zetor Show.

10. 6. 2019

Školní výlet do Jihlavy

Dne 6. 6. jsme společně s 5. A vyrazili na školní výlet do Jihlavy. Prohlédli jsme si náměstí, jihlavské podzemí a náš výlet jsme zakončili v zábavním centru Robinson. Děti byly nadšené, všem se výlet moc líbil.

5. 6. 2019

"Čistá Vysočina"

Dne 12. 4. jsme se jako již tradičně připojili k úklidové akci "Čistá Vysočina". Společně s kamarády ze stacionáře Rosa jsme celé dopoledne procházeli blízké okolí našeho města a sbírali odpadky. Víme, že se k přírodě musíme chovat hezky a šetřit ji. Máme radost, že jsme mohli i svými silami přispět.

4. 6. 2019

Výlet do Brna

Dne 2. 5. jsme jeli na výlet do Brna do zábavního centra Bongo. Děti si mohly vyzkoušet všechny atrakce, např. horolezeckou stěnu, bungee trampolíny, labyrint se skluzavkami a další.

17. 4. 2019

Zpívání ve Včele

Dne 8. 4. 2019 jsme se třídou navštívili volnočasový klub pro seniory Včela. Strávili jsme příjemné dopoledne, zazpívali jsme si, zarecitovali a zasoutěžili jsme si proti babičkám. Děkujeme panu řediteli DDM Karlu Krondráfovi za krásný hudební doprovod.

17. 4. 2019

Noc s Andersenem

Již se stalo tradicí, že se naše škola každoročně připojuje k celostátní akci NOC S ANDRESENEM.

9. 4. 2019

Sportovní dopoledne

Dne 25. 2. jsme s naší třídou navštívili Areál sportu. Rozdělili jsme se na 4 týmy a postupně jsme si zahráli turnaj v kuželkách a bowlingu.

20. 2. 2019

Tvořivé dopoledne ve stacionáři ROSA

Dne 11. 2. jsme byli pozváni na tvořivé dílničky do denního stacionáře ROSA. Tímto moc děkujeme paní Petře Königové a jejím spolupracovnicím jak nám tvoření připravily a za pomoc při práci. Jsme opravdu moc rádi a moc si toho vážíme, že můžeme čas od času stacionář navštívit.

1. 2. 2019

Předávání vysvědčení v Městském muzeu

Paní učitelka si pro děti připravila na tento den netradiční překvapení - předávání pololetního vysvědčení v Městském muzeu.

20. 12. 2018

Kino v Tišnově

Na den 18. 12. jsme dětem nadělily první vánoční dárek - výlet vlakem do kina v Tišnově. Na tento den budeme všichni dlouho vzpomínat, užili jsme si jak cestu vlakem, tak napínavý film. Společně s námi jely i děti ze školy v Rožné a v Roszochách, moc jim tímto děkujeme, že se k nám připojily.

Den naruby ve 3. B

Dne 11. 12. vyhlásili žáci devátých ročníků "DEN NARUBY" - kluci byli převlečení za děvčata a naopak. I v naší třídě jsme tento den, plný zábavy a veselí, podpořili.

Děti darují dětem

Naše třída se s nadšením zapojila do projektu "KRABICE OD BOT - DĚTI DARUJÍ DĚTEM". Zabalili a předali jsme 13 plných krabic a pevně věříme, že tyto dárky udělají radost dětem z rodin, které se ocitly v tíživé situaci.

Moc děkujeme rodičům, kteří s námi ochotně spolupracovali.

Adventní tvoření v muzeu

Dne 6. 12. jsme šli do Městského muzea, kde na nás čekala vánoční výstava s dílničkou. Děti tvořily andělíčky. Jsou krásní, přijďte se podívat. Všichni jsme si pěkné dopolední setkání moc užili.

Děkujeme pracovníkům bystřického muzea, že naši třídu na vánoční tvoření pozvali.