Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Michaela Sochorová

Milí žáci,

     čeká nás poslední rok školní docházky  v rámci Vašeho základního vzdělávání. Myslím, že všichni doufáme, že tentokrát strávíme ve školních lavicích více času, než tomu bylo v předešlých dvou letech. Moc bych nám to přála již kvůli tomu, že tento rok je naším posledním společným.

                                                                                                   Vaše třídní učitelka M. Sochorová

 

Platby v tomto školním roce:

Společné mikiny - 549 Kč + 10 Kč dopravné a balné

 

 

Co nás čeká v lednu?

 3.1. Testování žáků

 5.1. Žákovská rada

 6.1. Testování žáků

10.1.Testování žáků

Od 12.1. do 26.1. spuštěn Eshop ZŠ Bystřice n.P

12.1. Ovoce a mléko do škol

13.1. Testování žáků

14.1. Uzavření klasifikace

17.1. Testování žáků

26.1. Ovoce a mléko do škol

31.1. Pololetní vysvědčení

 

Pololetní prázdniny - 4.2. 2022

Jarní prázdniny - 14. až 18.2. 2022

 

 

  • Páteční bruslení od 14:15 - 15:30 hod. Je nutné mít rukavice,bez nich nebudou vpuštěny děti na ledovou plochu.

 

 

Ze života třídy

2. 10. 2021

9.A V muzeu

13. 10. 2020

8.A COVID a my...

7. 1. 2020

7.A Vzpomínka na naše Vánoce

 Pátek 20.12., tedy poslední den školního roku 2019, jsme tradičně zahájili třídní besídkou.

20. 3. 2019

6.A Nechci, díky!

  Centrum prevence 12.3.2019

20. 3. 2019

6.A Jsme dobří!!!

   Ve čtvrtek 21.2 se uskutečnilo školní kolo soutěže „Poznej Vysočinu“. Každá třída 2. stupně na něj vyslala dva zástupce. Nás, tedy 6.A, reprezentovali Radim Váša a David Honek. Zatímco Radim všechny s přehledem porazil a obsadil 1.místo, David dopadl také skvěle - v kategorii chlapců i on "skončil na bedně “ - byl třetí. Oběma klukům i touto cestou gratulujeme a snad mohu za nás všechny z 6.A napsat, že jsme na ně pyšní.

4. 3. 2019

6.A 11. 12. - Den naruby

V posledním měsíci starého roku 2018 se na naší škole z podmětu žákovské rady uskutečnil "Den naruby". Třída 6.A se úkolu převléci se za příslušníky druhého pohlaví chopila s vervou sobě vlastní. Takže z naší téměř klučičí třídy (něžné pohlaví u nás totiž zastupuje pouze šest dívek), se na jeden den stala třída holčičí. A povedlo se jim to. Z holek se staly drsní hoši a z kluků sličné dívky. A na závěr jedna poznámka - pro příště je třeba u chlapců doladit techniku make-upu - udělat ze sebe krásné jim trvalo déle, než jsme my dívky zvyklé, takže ještě na začátku první hodiny stáli někteří z nich u zrcadel a dolaďovali svůj vzhled - tu rtěnkou, tu stíny... :)

22. 2. 2019

6.A Ples 2. stupně 31.1.2019

Poslední den 1. pololetí jsme uzavřeli významnou společenskou událostí. Uskutečnil se "Ples 2. stupně". Musím ocenit zvláště dívky, které přišly v krásných šatech. Bylo milé je vidět jinak, než v tradičních riflích. Ale i našim chlapcům to slušelo - na jeden den nám jako-by vyspěli.

Po předtančení žáků 9. tříd následovaly soutěže - z každé třídy byly vybrány taneční páry, které soutěžily ve třech disciplínách - musely zvládnout co nejdéle tančit s balónky mezi čely, vydržet tančit na malém kousku novin či "podtancovávat" tyč, která se s každým kolem snižovala. A ačkoli jsme v žádné soutěži nevyhráli, vždy jsme se probojovali mezi ty nejlepší. Myslím, že jsme si to všichni užili a většina dětí - ikdyž se na ples zpočátku dívala skepticky, nakonec nelitovala.

5. 9. 2018

Informace pro rodiče

CO NÁS ČEKÁ:

31. 1.  Pololetní prázdniny

5. 2.   Žákovská rada

         "Ovocea mléko do škol"

14. 2.  Valentýnská pošta

24. 2.  Policie ČR (7. - 9. ročníky)

26. 2.  "Trapas nepřežiju" (Michaela Dolinová, KD)

             Ovoce a mléko do škol"

9. 3. - 13. 3.  Jarní prázdniny