Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. et Mgr. Eva Nevěčná

Moji milí deváťáci,  

čeká nás poslední společný rok na základní škole. Přeji si pro nás všechny, aby byl co nejméně komplikovaný a problémový. Ať se vám daří, máte skvělé studijní výsledky a dostanete se tak na vaše vysněné školy.  

Vaše třídní

 

 

Ze života třídy

30. 11. 2022

9.B Čas rozhodnutí se rychle blíží

Exkurze, setkání se zástupci středních škol, dny otevřených dveří i návod, jak vyplnit přihlášku. 

9. 9. 2022

9.B Chovatelský den

Kterak jsme se vypravili do Radešínské Svratky. 

1. 7. 2022

8.B Konec školního roku

Konec školního roku a "debordelizace" třídy. 

1. 7. 2022

8.B Atletický den

Atletický den s neuvěřitelným výsledkem.

1. 7. 2022

8.B Školní výlet - Brno

Náš školní výlet do Brna. 

19. 6. 2022

8.B Klicperovo divadlo

Klicperovo divadlo v Hradci Králové. 

19. 6. 2022

8.B Projektový den s hasiči

Projektový den s hasiči. 

21. 6. 2021

7.B Projektový den s masérem

Den s odborníkem - masér

10. 11. 2019

6.B Divadlo Radost

2.stupeň v divadle Radost v Brně

10. 11. 2019

6.B Exkurze na sběrný dvůr

V rámci Ekologické výchovy proběhla ve čtvrtek 19. září exkurze pro šesté ročníky.

10. 11. 2019

6.B Adaptační kurz

Ve dnech 9. - 10. září probíhal v naší třídě adaptační kurz.

10. 11. 2019

6.B Po prázdninách vznikla nová 6.B

Při přestupu žáků 5.B z prvního stupně na druhý stupeň se změnilo mnohé.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.