STANOVY

Členové jsou voleni svými spolužáky na začátku školního roku. Svou funkci zastávají v příslušném školním roce, v případě nutnosti mohou být nadpoloviční většinou svých spolužáků odvoláni a na jejich místo zvolen jiný třídní zástupce.

Zvolený člen je povinen se pravidelně zúčastňovat všech řádných i mimořádných jednání ŽR, v případě nutnosti se omluvit a sjednat za sebe náhradu /zvoleného zástupce/.

Všichni členové ŽR mají navzájem zcela rovnoprávné postavení.

Každý člen ŽR má za povinnost informovat pravdivě své spolužáky o průběhu jednání, o projednávaných problémech a rozhodnutích, ke kterým ŽR dospěla.

Rozhodnutí ŽR jsou pro všechny žáky závazná.

ŽR má právo podávat návrhy vedení školy, jehož rozhodnutí bude respektovat.

• 2023 - 2024

Plán práce na školní rok:

• Halloween
  • Pingpongový turnaj
  • Projekt Krokus
  • Valentýn
  • Ponožkový den
  • Noc s Anderesenem
  • Čarodějná noc - spaní ve škole
  • Den bez tašek
  • Den účesů
  • Týden barev
  • Den převleků
  • Letní slavnost

Členové ŽR v tomto školním roce:

IMG 20230913 095511

Do samosprávy ŽR byli zvoleni:
Předseda - Kateřina Zbraňková
Místopředseda - Matyáš Nevěčný
Zapisovatel - Nikola Hlaváčková

IMG 20230913 095654

• 2022 - 2023

Plán práce na školní rok:

Prosinec: Mikuláš se svojí družinou

Leden: Projekt Krokus

Únor: Valentýnská pošta

Březen: Ponožkový den

Březen - duben: Turnaj ve stolním tenise

Červen: Ples - letní slavnost

Členové ŽR v tomto školním roce.

IMG malá

Věříme, se žákům bude práce dařit a podaří se jim zrealizovat řadu úspěšných aktivit podobně jako v předchozích letech.

Do samosprávy ŽR byli zvoleni:
Předseda - Matyáš Krejčí
Místopředseda - Tereza Jedličková
Zapisovatel - Kateřina Zbraňková

• 2021 - 2022

Předseda: David Honek

Místopředsedkyně: Adéla Křenková

Zapisovatel: Jakub Humplík

Plán práce na školní rok

Březen: Jan Amos Komenský, 21.3. Ponožkový den, Noc s Andersenem

Duben: Den naruby

Květen: Den mazlíčků ve školní družině

Červen: Olympiáda, Letní slavnost (ples)

Další informace

Září - volba žákovské rady, tvorba plánu práce ve spolupráci s předsedy jednotlivých tříd

Samospráva bude zvolena na prvním setkání ŽR 15.9.2021.

• 2020 - 2021

Lucie Stříteřská, Aleš Martínek

Samospráva pracovala v rámci online prostoru přes Facebook,
kdy spolužákům vymýšlela různé výzvy.
Drobná ukázka - ZDE

• 2019 - 2020

Předseda: P. Kozlová

Místopředseda: K. Zelená

Zapisovatel: J. Boháč

Plán práce pro tento školní rok

Prosinec: Čerti, Vánoční výzdoba

Leden: Projekt "Krokus"

Únor: Valentýnská pošta

Březen: Ponožkový den

Duben: Velikonoční výzdoba, 1.4. - Den Naruby

Květen: Den zručnosti

• 2018 - 2019

Předseda: R. Killar

Místopředseda: F. Juračka

Zapisovatel: I. Osovský

Plán práce na tento školní rok

Prosinec:
Den naruby - kreativní oblečení - 11.12. - více informací, foto z akce

Leden:
Ples žáků 2. stupně - 30.1. - foto z akce

Únor:
Valentýnská pošta - foto z aktivity

Březen:
Ponožkový den - 21.3.
Projekt – J. A. Komenský – žáci učí žáky - 28.3.
Vyhodnocení dne žáky 9. tříd - ZDE

Duben:
Velikonoční výzdoba - fotografování tříd - 16.4.

Květen:
Květinové děti - kreativní oblečení

Červen:
Sportovní den

Fotografie z aktivit (více obrázků najdete u jednotlivých akcí)

ples

ponožky