Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

8. 4. 2020 od 9:00 do 15:00 hod

 

Zápis k povinné školní docházce

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat od 1. 4. 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Vážení rodiče,

vzhledem k tomuto nařízení proběhne  tedy na naší Základní škole Bystřice n. P., Nádražní 615 zápis k povinné školní docházce bez přítomnosti Vašich dětí. Po ukončení mimořádných opatření uspořádáme se zapsanými dětmi společné setkání zaměřené na seznámení s prostředím školy, vzdělávacím programem a s jejich budoucími učitelkami, děti nebudou o nic ochuzeny.

Podání žádosti

Podle § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, je možné podání (tj. žádost o přijetí k základnímu vzdělávání) učinit vyplněním elektronické přihlášky:

Přihláška k zápisu  

a doručit následujícími způsoby:

V termínu od 1. 4. 2020 do 22. 4. 2020:

  1. Datovou schránkou školy -     xqx5xny (vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat jako přílohu)
  2. Emailem s uznávaným elektronickým podpisem(vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat jako přílohu, nelze poslat jako prostý email) na emailovou adresu
  3. Poštou (vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat)

V termínu 8. 4. 2020 od 9:00 hod do 15:00 hod:

Osobní podání zákonným zástupcem bez přítomnosti dítěte na ZŠ Bystřice n. P., Nádražní 615 (rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce s sebou).

Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky, budete se muset dostavit osobně a pokud máte, přinést s sebou doporučení z PPP a doporučení odborného lékaře.

V případě dalších nejasností nás můžete kontaktovat od 8:00 do 12:00 hod na telefonním čísle 566 550 401.

Děkujeme všem za pochopení a věříme, že i tuhle mimořádnou situaci společně zvládneme.

Vedení školy

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.