Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Firma Corinth do prázdnin odemkla nám známé 3D výukové modely pro žáky, rodiče i učitele pro domácí využití.

Podrobný návod jak na to píše pan Luska níže. Děkujeme.

Dobrý den.

Doufám, že aktuální období zvládáte dobře a že jste zdraví.

Vzhledem k uzavření škol jsme se rozhodli zpřístupnit svou vzdělávací 3D pomůcku zdarma všem studentům a učitelům pro domácí použití. Níže v e-mailu najdete přístupové údaje, abyste Corinth se svými žáky či studenty mohli použít třeba zítra.

U vás na školách jste se setkali s Corinthem, který funguje offline. Aby pro výuku mohl každý žák či student použít své vlastní zařízení, zpřístupňujeme obsah Corinthu na naší sesterské online platformě Lifeliqe

  • Co udělat pro aktivaci Corinthu pro distanční učení?

  1. Zaregistrujte se na stránce online.lifeliqe.com

  2. Dle grafického návodu (viz níže) aktivujte licenční klíč, který najdete ve zprávě z EduPage

Licenční klíč je sestaven pro použití Vaší registrovanou organizací, můžete jej sdílet se svými žáky/studenty, ale také dalšími učiteli nebo rodiči, pokud je to nutné. Celkově je možný licenční klíč použít až na 300 zařízení. V případě nutnosti navýšení počtu zařízení se na mě neváhejte obrátit.

  • Pro bližší informace a metodiky pro distanční vzdělávání neváhejte navštívit naše webové stránky, které jsme zřídili pro tyto účely.

  • Školení pro využití Corinthu v distanční výuce online vám rádi dáme v jednom z nadcházejících webinářů. Registrujte se - začínáme už tento týden

Děkujeme za Váš zájem, doufáme že Vám naše 3D modely usnadní práci v tomto náročném období.

S pozdravem,

Stanislav Luska

 

--

Stanislav Luska

Community Coordinator

Telefon: +420 731 805 019

Skype: Thingercz (Stanislav Luska)Corinth s.r.o
Pobočka Brno
Za Kovárnou 9
Brno - Bohunice
62500


www.corinth3d.com | YouTube | Facebook | Twitter | Instagram


Tento e-mail a všechny jeho přílohy jsou soukromé a důvěrné a jsou vlastnictvím odesílatele. Informace zde uvedené jsou privilegované a jsou určeny pouze pro použití se jménem adresáta/-ů. Pokud nejste zamýšleným adresátem, vezměte na vědomí, že jakékoliv neoprávněné sdělování, kopírování, šíření či jiné zneužití informací zde obsažených je přísně zakázáno. Pokud jste obdrželi tento e-mail omylem, prosím neprodleně nás o tom informujte.