Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Firma Corinth do prázdnin odemkla nám známé 3D výukové modely pro žáky, rodiče i učitele pro domácí využití.

Podrobný návod jak na to píše pan Luska níže. Děkujeme.

Dobrý den.

Doufám, že aktuální období zvládáte dobře a že jste zdraví.

Vzhledem k uzavření škol jsme se rozhodli zpřístupnit svou vzdělávací 3D pomůcku zdarma všem studentům a učitelům pro domácí použití. Níže v e-mailu najdete přístupové údaje, abyste Corinth se svými žáky či studenty mohli použít třeba zítra.

U vás na školách jste se setkali s Corinthem, který funguje offline. Aby pro výuku mohl každý žák či student použít své vlastní zařízení, zpřístupňujeme obsah Corinthu na naší sesterské online platformě Lifeliqe

  • Co udělat pro aktivaci Corinthu pro distanční učení?

  1. Zaregistrujte se na stránce online.lifeliqe.com

  2. Dle grafického návodu (viz níže) aktivujte licenční klíč, který najdete ve zprávě z EduPage

Licenční klíč je sestaven pro použití Vaší registrovanou organizací, můžete jej sdílet se svými žáky/studenty, ale také dalšími učiteli nebo rodiči, pokud je to nutné. Celkově je možný licenční klíč použít až na 300 zařízení. V případě nutnosti navýšení počtu zařízení se na mě neváhejte obrátit.

  • Pro bližší informace a metodiky pro distanční vzdělávání neváhejte navštívit naše webové stránky, které jsme zřídili pro tyto účely.

  • Školení pro využití Corinthu v distanční výuce online vám rádi dáme v jednom z nadcházejících webinářů. Registrujte se - začínáme už tento týden

Děkujeme za Váš zájem, doufáme že Vám naše 3D modely usnadní práci v tomto náročném období.

S pozdravem,

Stanislav Luska

 

--

Stanislav Luska

Community Coordinator

Telefon: +420 731 805 019

Skype: Thingercz (Stanislav Luska)



Corinth s.r.o
Pobočka Brno
Za Kovárnou 9
Brno - Bohunice
62500


www.corinth3d.com | YouTube | Facebook | Twitter | Instagram


Tento e-mail a všechny jeho přílohy jsou soukromé a důvěrné a jsou vlastnictvím odesílatele. Informace zde uvedené jsou privilegované a jsou určeny pouze pro použití se jménem adresáta/-ů. Pokud nejste zamýšleným adresátem, vezměte na vědomí, že jakékoliv neoprávněné sdělování, kopírování, šíření či jiné zneužití informací zde obsažených je přísně zakázáno. Pokud jste obdrželi tento e-mail omylem, prosím neprodleně nás o tom informujte.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.