Milí žáci,

protože nemůžeme být ve škole, navrhujeme, abyste si s námi udělali doma POHÁDKOVOU NOC  nebo i celý POHÁDKOVÝ VÍKEND.

Čtěte si pohádky, zahrajte si na rytíře, připravte si královskou hostinu, učešte si vlasy jako princezna, vystřihněte si královskou korunu, zkuste chvíli mlčet jako princ BAJAJA.

Nebo se přeneste do Bradavic, umíchejte si kouzelnický lektvar, vyrobte vlajku nebo znak své koleje, správně kouzelnicky se oblečte.

Určitě vymyslíte i něco dalšího!

Také si s námi můžete vyzkoušet,
jaké máte znalosti o kouzelnickém světě Bradavic: Kvíz - Harry Potter
Za pomoc s tvorbou kvízu děkujeme Šárce Novákové, Kristýně Zelené a Veronice Sádlíkové.

Vyzkoušet si kolik toho víte o Boženě Němcové
a pomoct nám zvolit nejoblíbenější pohádku školy: Kvíz Božena Němcová a volba pohádky

Pro čtení i malování můžete využít pohádky s omalovánkou
nebo si poslechnout pěknou pohádku
a nakreslit k ní obrázek, který nám můžete také poslat. ROZHLAS

Přidejte se k nám!
Buďme alespoň takto zase chvilku spolu.

Srdečně zdraví a pevné zdraví přejí!
Ludmila Chudobová a Věra Slámová

IMG 20200326 081919