Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Ahoj děcka, vážení rodiče. Vedle spojení s vámi přes EduPage (od čtvrtých ročníků) máme možnost využívat i aplikací v Google Chrome (všichni).

 

Nechali jsme žákům zřídit školní účty na zpracování testů, kvízů a dotazníků od učitelů, ale také na možnost využívat Google disku, e-mailu a dalších funkcí třeba soukromě. Mnozí již Google aplikací využíváte ve svých soukromých účtech k mobilním telefonům na Androidu. Vaše školní účty k nim můžete přidat jako další účty.

Co k tomu potřebujete?
1/ Nainstalovat si do svých zařízení aplikaci Google Chrome třeba ZDE
2/ Na PC a NTB se v tomto prohlížeči Google Chrome vpravo nahoře přihlásit ke školnímu účtu a třeba zapnout synchronizaci, aby vše bylo u vás jednotné na všech vašich zařízeních.

František Vopršálek by měl přihlašovací jméno Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Všichni žáci pak analogicky.

Prvotní heslo je Bystrice4040* (Hvězdička se píše jako "krát" na numerické klávesnici nebo jako pravý Alt Gr vedle mezerníku a pomlčka)

Heslo si změňte na nějaké svoje, které si zapamatujete. Je to v "Osobních údajích" .

Může nastat kolize adres v případě, že ve škole bude i např. Felix Vopršálek. Ten by měl potom přihlašovací jméno Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., heslo zůstává. Nepůjde li se vám přihlásit, vyzkoušejte kombinace, kontaktujte třídní učitele nebo mě.

Buďte zdrávi

Michal Neterda

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.