Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Ahoj děcka, vážení rodiče. Vedle spojení s vámi přes EduPage (od čtvrtých ročníků) máme možnost využívat i aplikací v Google Chrome (všichni).

 

Nechali jsme žákům zřídit školní účty na zpracování testů, kvízů a dotazníků od učitelů, ale také na možnost využívat Google disku, e-mailu a dalších funkcí třeba soukromě. Mnozí již Google aplikací využíváte ve svých soukromých účtech k mobilním telefonům na Androidu. Vaše školní účty k nim můžete přidat jako další účty.

Co k tomu potřebujete?
1/ Nainstalovat si do svých zařízení aplikaci Google Chrome třeba ZDE
2/ Na PC a NTB se v tomto prohlížeči Google Chrome vpravo nahoře přihlásit ke školnímu účtu a třeba zapnout synchronizaci, aby vše bylo u vás jednotné na všech vašich zařízeních.

František Vopršálek by měl přihlašovací jméno Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Všichni žáci pak analogicky.

Prvotní heslo je Bystrice4040* (Hvězdička se píše jako "krát" na numerické klávesnici nebo jako pravý Alt Gr vedle mezerníku a pomlčka)

Heslo si změňte na nějaké svoje, které si zapamatujete. Je to v "Osobních údajích" .

Může nastat kolize adres v případě, že ve škole bude i např. Felix Vopršálek. Ten by měl potom přihlašovací jméno Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., heslo zůstává. Nepůjde li se vám přihlásit, vyzkoušejte kombinace, kontaktujte třídní učitele nebo mě.

Buďte zdrávi

Michal Neterda