Vážení rodiče,
naše škola se rozhodla na základě vzdělávání na dálku a pro zlepšení komunikace se zákonnými zástupci zavést účty na našem systému EduPage i pro 1. až 3. ročník.

Možnosti přihlášení:
1. Pro přihlášení použijte stránky školy www.zsbystrice.cz, kde kliknete v pravém sloupci na zelené pole Průběžná klasifikace.
2. Do příkazového řádku zadat https://zsbystrice.edupage.org/ . Přihlašovací jméno a heslo Vám bylo zasláno na e-mailové adresy.
Pokud Vám nepřišly přihlašovací údaje, kontaktujte prosím třídní učitele.

(Elektronické žákovské knížky pak budou fungovat pro tyto ročníky až od školního roku 2020/21. Žáci 1. až 3. ročníků obdrží žákovský zápisník, který bude sloužit pro omlouvání absence, jiná sdělení, termíny rodičovských schůzek ... Známky budou dostupné ze zařízení připojeného k internetu.)

Mgr. Hana Kopecká