Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče,

v pondělí 27. 4. 2020 vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR (dále jen MŠMT) metodický postup pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020.

Vyhláška č.211/2020 Sb.  ZDE

Přestože vzdělávání žáků ve 2. pololetí probíhá nestandardním způsobem, musíme provést jejich hodnocení na základě vydané vyhlášky. Budeme se snažit spravedlivě hodnotit práci každého žáka, respektovat jeho individuální podmínky na domácí přípravu a vzdělávání na dálku. Přihlédneme k plnění zadávaných úkolů a poskytování zpětné vazby. Rozhodli jsme se pro klasifikaci známkami.

K termínu 25. 5. 2020 - nástupu 1. stupně zpátky do školy - stále neznáme podrobné informace k hygienickým a bezpečnostním podmínkám výuky, které přislíbilo MŠMT vydat do konce dubna, nyní nově k 10. 5. 2020. Účast žáků ve škole by měla být dobrovolná na základě rozhodnutí rodičů, proto Vás v brzké době oslovíme, zda dítě do školy pošlete či ne, abychom mohli výuku dobře připravit a zajistit bezpečí Vašich dětí.

Nové informace z MŠMT Vám budou neprodleně sděleny.

Vedení školy 

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.