Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče,

v pondělí 27. 4. 2020 vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR (dále jen MŠMT) metodický postup pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020.

Vyhláška č.211/2020 Sb.  ZDE

Přestože vzdělávání žáků ve 2. pololetí probíhá nestandardním způsobem, musíme provést jejich hodnocení na základě vydané vyhlášky. Budeme se snažit spravedlivě hodnotit práci každého žáka, respektovat jeho individuální podmínky na domácí přípravu a vzdělávání na dálku. Přihlédneme k plnění zadávaných úkolů a poskytování zpětné vazby. Rozhodli jsme se pro klasifikaci známkami.

K termínu 25. 5. 2020 - nástupu 1. stupně zpátky do školy - stále neznáme podrobné informace k hygienickým a bezpečnostním podmínkám výuky, které přislíbilo MŠMT vydat do konce dubna, nyní nově k 10. 5. 2020. Účast žáků ve škole by měla být dobrovolná na základě rozhodnutí rodičů, proto Vás v brzké době oslovíme, zda dítě do školy pošlete či ne, abychom mohli výuku dobře připravit a zajistit bezpečí Vašich dětí.

Nové informace z MŠMT Vám budou neprodleně sděleny.

Vedení školy