Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

1.     Vláda svým usnesením č. 491 ze dne 30. dubna 2020 rozhodla o tom, že od 11. května 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 9. ročníků, a to za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy.

Docházka bude na naší škole probíhat ve 3 skupinách v maximálním počtu 15 žáků vždy v úterý a ve čtvrtek od 12. 5. 2020 od 8:00 do 11:40 hodin (český jazyk a matematika - vezměte si s sebou učebnice, pracovní sešity, psací potřeby, svačinu, pití a přezůvky).

I nadále platí vzdělávání na dálku – distanční výuka v hlavních předmětech pro všechny žáky 9. ročníků na www.zsbystrice.cz – třídy.

 

Podrobnější informace pro žáky 9. ročníků ZDE

 

2.     Pro ostatní žáky 2. stupně (6. až 8. ročník) nadále platí nařízení MZ ČR, která neumožňuje osobní přítomnost žáků ve škole. Pokračuje u nich distanční výuka na www.zsbystrice.cz – třídy.

 

Docházka bude na naší škole probíhat ve 3 skupinách v maximálním počtu 15 žáků vždy v úterý a ve čtvrtek od 12. 5. 2020 od 8:00 do 11:40 hodin (český jazyk a matematika).

I nadále platí vzdělávání na dálku – distanční výuka v hlavních předmětech pro všechny žáky 9. ročníků na www.zsbystrice.cz – třídy.

 

2.     Pro ostatní žáky 2. stupně (6. až 8. ročník) nadále platí nařízení MZ ČR, která neumožňuje osobní přítomnost žáků ve škole. Pokračuje u nich distanční výuka na www.zsbystrice.cz – třídy.

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.