Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

 

STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ ZŠ NÁDRAŽNÍ BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

Informace pro zahájení stravování ve školní jídelně od 25.5.2020

 

 • obědy je NUTNÉ objednat přes web www.mujscolarest.cz
 • pro objednání musí být dostatečný kredit na účtě, jinak oběd nelze objednat
 • dobití kont je možné pouze převodním příkazem
 • bez objednávky oběd nelze vydat
 • do 30.6.2020 není doplňkový prodej ani možnost zakoupení svačin
 • žáci do 30.6.2020 mají v nabídce denně jeden druh hlavního jídla, polévku a nápoj
 • žákům při výdeji jídel bude předán balený příbor, polévka, hlavní jídlo a nápoj
 • žáci budou sedět u stolů dle vydaného metodického pokynu MŠMT ve spolupráci s vedením školy
 • žáci budou na obědy chodit dle harmonogramu školy
 • zajištěna je dezinfekce rukou při vstupu do jídelny
 • zajištěna je dezinfekce stolů, židlí a veškerého zařízení
 • v případě zájmu stravování dětí, které nejsou doposud přihlášeny ke školnímu stravování, si můžou rodiče
  dne 18.5.2020 od 7.30 do 12.00 h. vyzvednout a vyplnit přihlášku v kanceláři Scolarest na ZŠ Nádražní 
 • v případě dotazů volejte na tel. číslo 731438491, nebo pište email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jarmila Knauverová - vedoucí školního stravování

Jarmila Knauverová Vedoucí závodu | SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s.r.o. | No. 1603/47a Jankovcova str. | 17000 | Prague 7

T: +420 566 550 057  | M: +420 731 438 491  | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | http://www.scolarest.czhttp://www.compass-group.cz

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.