Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

25. 5. 2020

 

Od pondělí 25. května 2020 je na naší škole zahájena pro žáky 1. stupně dobrovolná výuka.

Budova školy je pro žáky otevřena od 7:30 hod, rodiče do školy nesmějí vstupovat.

Žáci ve vchodu odevzdají čestné prohlášení, bude jim změřena teplota a dezinfikovány ruce.

Přezují se v šatnách a bez jakéhokoli zdržování odchází do své kmenové třídy, kde je budou vyučovat jejich třídní učitelky.

Vyučování bude probíhat pro 1. až 3. ročníky od 8:00 do 11:40 hod, poté bude pro přihlášené žáky pokračovat do 15:00 hod odpolední blok ve stejné třídě. Vyučování pro 4. a 5. ročníky bude probíhat od 8:00 do 12:30 hod.

Skupiny nejsou větší než 15 žáků, každý žák bude sedět sám v lavici a všichni musí dodržovat nařízená hygienická opatření. Do budovy školy vchází žáci v roušce, musí mít minimálně 2 roušky na den a sáček na uložení roušky. Při výuce rozhoduje o nošení roušky pedagogický pracovník. Podle jeho pokynů si budou omývat a dezinfikovat ruce, vycházet ze tříd, aby se nepotkávaly jednotlivé skupiny. Pokud by některý žák hygienická nařízení školy nedodržoval nebo měl ve škole kázeňské problémy, bude z výuky vyloučen.

Stravování je zajištěno za speciálních hygienických podmínek po předchozím objednání zákonným zástupcem.

Nástup do školy je dobrovolný, ale pokud žáka zákonný zástupce přihlásil, musí být v případě nepřítomnosti řádně omluven - do tří dnů.

Každý den ráno bude žákům měřena teplota, v případě jakýchkoli virových příznaků dojde k izolaci žáka a k neprodlenému kontaktování zákonného zástupce, aby si žáka odvedl domů.

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.