Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče, milí žáci,

v souladu s informací MŠMT bude také zbývajícím žákům 2. stupně naší školy od 8. června 2020 umožněna osobní přítomnost ve škole za účelem konání třídnických hodin nebo konzultací k probíranému učivu ve stěžejních předmětech Č, M, A, D podle harmonogramu:
6. ročníky - pondělí 8.6., 15.6. a 22.6. od 8:00 do 12:45 hod
7. ročníky - úterý 9.6., 16.6. a 23.6. od 8:00 do 12:45 hod
8. ročníky - středa 10.6., 17.6. a 24.6. od 8:00 do 12:45 hod
Ve čtvrtek máte možnost individuálních konzultací v předmětech F, Ch, Př, Z, Nj, Rj od 8:00 do 12:30 hod po předchozí domluvě (telefonicky, elektronicky) s konkrétními vyučujícími.

Hlavní vzdělávací aktivitou stále zůstává vzdělávání na dálku (distanční výuka).

Organizace činností ve škole je v kompetenci ředitele školy. Účast na aktivitách je dobrovolná a nepravidelná, tedy ne každodenní.

I nadále platí omezení počtu žáků v jedné školní skupině na 15 žáků, je nezbytné dodržet zásadu jeden žák v lavici ve třídě.

Žák musí v první den své účasti na aktivitách ve škole přinést vyplněné a podepsané čestné prohlášení s aktuálním datem nástupu na konzultace (viz příloha ZDE nebo vytištěný formulář k dispozici ve vchodu školy).

V případě nepředložení čestného prohlášení nebude žák do budovy školy vpuštěn.

Pokud byste měli zájem v den konzultací o stravování, musíte si jej den předem objednat, jinak ho nelze poskytnout.

Aktivity ve škole budou probíhat dle hygienických opatření vycházejících z pokynů MŠMT.

Vedení školy

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.