Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

 

 

 Vážení rodiče, naši milí budoucí prvňáčci,

současná situace v naší škole nám neumožňuje, abychom v červnu uskutečnili setkání s Vašimi budoucími třídními učitelkami, neboť dle nařízení Ministerstva školství i zdravotnictví ČR nesmí do budovy školy vstupovat rodiče a ve třídě může být pouze 15 žáků. Navíc jsme od 25. 5. 2020 zahájili pravidelnou výuku na 1. stupni, na kterou k nám dochází víc než polovina žáků naší školy, proto nechceme a ani nemůžeme ohrozit jejich ani Vaši bezpečnost. 

Vaše budoucí paní učitelky pro Vás připravily seznam pomůcek, které si můžete během prázdnin opatřit, aby nebylo září zbytečně stresující. Navíc ve škole na každého prvňáčka čeká barevný kufřík a tabulka na psaní se stíratelným fixem. Tyto pomůcky obdržíte 1. září 2020 ve třídách. Doufáme, že situace v září již bude zcela stabilizovaná a všichni se v plné síle a zdraví setkáme. Moc se na Vás těšíme.

Vedení školy

 

Seznam pomůcek