Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Pro 1. i 2. stupeň

 

PŘEDÁNÍ VYSVĚDČENÍ SE BUDOU MOCI ÚČASTNIT VŠICHNI ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY V ÚTERÝ 30.6.2020

Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku ve školách proběhne obdobně, jako tomu bylo v minulých letech, tedy za účasti všech žáků. Umožní to úprava mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které se týká omezení v oblasti školství od 22.6.2020 do 30.6.2020. 

Akcí se budou moci účastnit všichni žáci bez omezení počtu či nutnosti dodržovat homogennost skupin. Stále však bude nutné předložit čestné prohlášení v případě, pokud ho žák již neodevzdal. Prohlášení si můžete stáhnout ZDE nebo vytištěné vyzvednout ve vchodu školy. Bez prohlášení, roušky nebo s příznaky virového onemocnění nebude žákovi vstup do školy umožněn.

Žákům 1. až 8. ročníků bude předáno vysvědčení v kmenových třídách v 8:00 hod.

Rozloučení s žáky 9. ročníků proběhne v 9:00 hod v projektové místnosti (bez účasti veřejnosti).

Děkujeme za pochopení.                                                                                                                                     Vedení školy