Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

 

Vážení rodiče,
chtěli bychom Vám velmi poděkovat za vzornou spolupráci v tomhle zvláštním a nikým neočekávaném období. Společnými silami jsme zdárně ukončili školní rok 2019/2020, což by tentokrát bez Vaší pomoci a vzorné spolupráce s námi vůbec nebylo možné. Plně si uvědomujeme, jak náročné období to pro Vás muselo být a doufáme, že k podobné situaci již v budoucnu nedojde. Velmi si ceníme toho, jak jste pomáhali dětem s plněním úkolů při vzdělávání na dálku, chválíme i odpovědný přístup a pracovní nasazení Vašich dětí, ke kterému jsme přihlédli v závěrečném hodnocení 2. pololetí. Patří Vám náš velký obdiv a přání pevného zdraví a klidných letních dnů.
                                                                                                                                                                Vedení školy