Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Bloky primární prevence pro 6. ročník

Letošní školní rok byl trošku jiný hned od samého začátku, ale o bloky primární prevence žáci 6. ročníků ochuzeni nebyli. Utvořily se nové kolektivy, neboť některé děti odešly na gymnázia a přišly nové děti z okolních malotřídních škol. Začíná tak jejich nová společná cesta, která bude u mnohých trvat celé čtyři roky. Aby byla co nejpříjemnější, pozvali jsme odborníky z Centra prevence ze Žďáru nad Sázavou, kteří se jim různými aktivitami snažili ukázat, jak je každý z nich v kolektivu důležitý, jak  potřebná je spolupráce, naslouchání si, vzájemná tolerance a respekt. Druhý den pak měli možnost se ještě více seznámit nejen s novými spolužáky, ale také se svými třídními učitelkami, které je při plnění nejrůznějších úkolů velmi podporovaly. Přeji všem mnoho úspěchů a krásných společných zážitků na 2. stupni.

                                                                                                                           Dita Kabelková, metodik prevence

7608

7445

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.