Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

Bloky primární prevence pro 6. ročník

Letošní školní rok byl trošku jiný hned od samého začátku, ale o bloky primární prevence žáci 6. ročníků ochuzeni nebyli. Utvořily se nové kolektivy, neboť některé děti odešly na gymnázia a přišly nové děti z okolních malotřídních škol. Začíná tak jejich nová společná cesta, která bude u mnohých trvat celé čtyři roky. Aby byla co nejpříjemnější, pozvali jsme odborníky z Centra prevence ze Žďáru nad Sázavou, kteří se jim různými aktivitami snažili ukázat, jak je každý z nich v kolektivu důležitý, jak  potřebná je spolupráce, naslouchání si, vzájemná tolerance a respekt. Druhý den pak měli možnost se ještě více seznámit nejen s novými spolužáky, ale také se svými třídními učitelkami, které je při plnění nejrůznějších úkolů velmi podporovaly. Přeji všem mnoho úspěchů a krásných společných zážitků na 2. stupni.

                                                                                                                           Dita Kabelková, metodik prevence

7608

7445

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.