Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče,

plošná mimořádná opatření v oblasti školství, která postupně vyhlašují místně příslušné KHS s účinností od 5.10.2020 do 18.10.2020, nebudou mít za následek uzavírání mateřských a základních škol a  budou mít pouze následující dopady do této oblasti školství:
 
 

MATEŘSKÉ ŠKOLY

BEZ OMEZENÍ

I. STUPEŇ ZŠ

• hudební výchova BEZ ZPĚVU
• tělesná výchova bez omezení

II. STUPEŇ ZŠ 

• hudební výchova BEZ ZPĚVU
• místo tělesné výchovy nesportovní aktivity venku/uvnitř

Prosíme rodiče, aby dohlédli na děti, které navštěvují 2. stupeň, aby byly vhodně oblečeny a připraveny na pobyt venku.

(Vycházky místo hodin TV- i dvouhodinové).
 
Ke karanténním opatřením a případnému uzavírání mateřských škol a základních škol tak bude i nadále docházet pouze v individuálních případech na základě epidemického šetření KHS.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Hana Kopecká   ŘŠ