Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

Jak ocenit dobrou práci, kterou naši prvňáčci odvádějí od prvního dne? Třeba medailí......

 

Jak jsme dali prvňáčkům medaile

Naše paní učitelka navrhla, že bychom mohli prvňáčkům dát medaile za jejich první měsíc ve škole. Paní učitelka medaile připravila a poté jsme je vystříhali v hodině výtvarné výchovy. Bylo na nich napsáno – 1. měsíc ve škole zdolán! nebo Zvládl jsem 1. měsíc ve škole, HURÁ! Medaile jsme rozdávali v judárně 30. září. Nejlepší na tom bylo, že to děti z prvních tříd vůbec nevěděly a bylo to pro ně velké překvapení. Děti byly nadšené, že medaile dostaly. Medaile si zasloužily i jejich třídní učitelky. Jsme rádi, že jsme udělali mladším kamarádům radost a moc se těšíme na další společné aktivity.

Petr Houdek, 5.A

IMG 20200930 120748