Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

 Žáci pátého ročníku začali spolupracovat s nejmladšími spolužáky ze školy - prvňáčky.

Jak jsme dali prvňáčkům medaile

Naše paní učitelka navrhla, že bychom mohli prvňáčkům dát medaile za jejich první měsíc ve škole. Paní učitelka medaile připravila a poté jsme je vystříhali v hodině výtvarné výchovy. Bylo na nich napsáno – 1. měsíc ve škole zdolán! nebo Zvládl jsem 1. měsíc ve škole, HURÁ! Medaile jsme rozdávali v judárně 30. září. Nejlepší na tom bylo, že to děti z prvních tříd vůbec nevěděly a bylo to pro ně velké překvapení. Děti byly nadšené, že medaile dostaly. Medaile si zasloužily i jejich třídní učitelky. Jsme rádi, že jsme udělali mladším kamarádům radost a moc se těšíme na další společné aktivity.

Petr Houdek, 5.A

IMG 20200930 120550

IMG 20200930 120748