Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Uzavření škol díky nařízení Vlády České republiky

Vážení rodiče, milí žáci,

s účinností od 14.10.2020 do 1.11.2020 se omezuje provoz základních škol a zakazuje se osobní přítomnost žáků ve škole. 
Na našich webových stránkách v jednotlivých třídách najdete vloženou osnovu výuky hlavních předmětů na toto období podobně, jako tomu bylo na jaře. Předměty, které se budou vyučovat ONLINE, jsou závazné v daný okamžik a podle připojení se bude evidovat absence žáka. V případě neúčasti žáka na této povinné ONLINE hodině platí stejná pravidla pro omlouvání jako v běžné výuce, čili do 3 dnů má zákonný zástupce povinnost omluvit absenci dítěte třídnímu učiteli. Ostatní zadávané úkoly v hlavních předmětech je nutné plnit dle pokynů vyučujících v průběhu celého týdne a jsou povinné, mohou být klasifikovány.
Vzhledem k tomu, že nebude přerušen provoz naší školní jídelny, mají žáci nárok na školní stravování za dotovanou cenu, oběd musí být objednán dopředu a můžou si ho odebrat nebo zkonzumovat v prostoru jídelny v době od 11:30 do 13:00 hod za dodržování hygienických pravidel. 


Věříme, že se nám toto období podaří společnými silami zvládnout. 
                                                                                                                     Vedení školy

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.