Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vyhlášení volných dnů 21. a 22.12.2020

 

Vážení rodiče, milí žáci,

prezenční i distanční vzdělávání v tomto kalendářním roce končí 18.12.2020 (1. stupeň má 4 vyučovací hodiny, 2. stupeň 5 vyučovacích hodin).

Pondělí 21.12.2020 a úterý 22.12.2020 byly stanoveny pro žáky Vládou České republiky jako volné dny, není tedy možné poskytovat ani družinu, ani stravování.

Pokud nedojde ke změně nastavených pravidel, předpokládáme, že 4.1.2021 uvítáme zpět ve školních lavicích žáky 1. stupně a 9. ročníků, žáci 6. až 8. ročníků pokračují v rotačním střídání (4.1.2021 zahajují prezenční výuku 6. a 8. ročníky, 7. ročníky se vzdělávají distančně, po týdnu se vymění).

Plně si uvědomujeme, že tento kalendářní rok byl pro Vás v mnoha ohledech náročný. Chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za trpělivost a spolupráci, popřát Vám klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a vše nejlepší do nového roku.

                                                                                                                                     Vedení školy