Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

 

Vážení rodiče, milí žáci,

chtěli bychom Vám popřát vše nejlepší do nového roku 2021.

Epidemiologická situace není nadále dobrá, proto vydala Vláda ČR další krizové opatření, kterým se opět omezuje osobní přítomnost žáků ve škole od 4. 1. do 10. 1. 2021 tímto způsobem:

  1. prezenční vzdělávání žáků 1. a 2. tříd (jdou do školy)
  2. distanční vzdělávání žáků 3. až 9. tříd (výuka doma na dálku)

Pro žáky 1. a 2. tříd - je nadále zakázán zpěv a sportovní činnosti, musí být zachována homogenita třídy včetně družiny a po celou dobu pobytu ve škole musí žáci i dospělí nosit roušky. I nadále je nutné časté větrání a vycházky do přírody, proto je třeba mít s sebou teplejší oblečení i obutí. Obědy je opět nutno objednávat dopředu, objednávku lze provést z důvodu zvyšování cen obědů nejdříve 3. 1. 2021.

Pro žáky 3. až 9. tříd – na webových stránkách školy v jednotlivých třídách bude vložena opět kostra předmětů se zadávaným učivem, budou stanoveny opět nejméně 2 online hodiny denně, přihlašování na ně bude opět přes náš systém EduPage (ikonka kamery u jednotlivých předmětů).

V případě dalších změn Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Vedení školy