Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Olympiáda AJ 24.2.2021 - online

 

Stejně jako je komplikované vyučování v dnešní nelehké době, neměli to snadné ani soutěžící, kteří se rozhodli reprezentovat naši školu v Olympiádě v anglickém jazyce. Byli postaveni online před porotu a bez přípravy odpovídali na její zvídavé dotazy. V I. kategorii to byl Nicolas Horák ze 7.B, který hovořil o bydlení. Ve starší kategorii se soutěže zúčastnila již potřetí Viktorie Tomášková z 9.B. Tentokrát hovořila o tématu cestování. A zřejmě oba svým výkonem - výbornou výslovností, pohotovostí, výřečností - přesvědčili porotu a umístili se na stupních vítězů. Máme z jejich dvojnásobného úspěchu velkou radost a gratulujeme. Viktorii přejeme navíc hodně štěstí při reprezentaci v krajském kole.