Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

7. dubna 2021 od 13:00 do 17:00 hodin

Vážení rodiče, milí budoucí prvňáčci,

dovolujeme si Vás pozvat k zápisu, který bude stejně jako loni probíhat bez přítomnosti dětí podle nařízení MŠMT ČR.

Zápis bude probíhat ve středu 7. dubna 2021 v učebnách zeleného patra v budově školy v době od 13 do 17 hodin .

Přineste, prosím, s sebou občanský průkaz a rodný list dítěte.

Náhradní termín zápisu je stanoven na pondělí 19. dubna 2021 od 13 do 15 hodin.

Od 1. dubna 2021 bude zpřístupněna Přihláška k zápisu.  

Zákonný zástupce si může elektronickou přihlášku sám v klidu domova předem vyplnit, poté se dostavit k zápisu 7. dubna 2021, případně doručit následujícími způsoby:

V termínu od 1. 4. 2021 do 22. 4. 2021:

  1. Datovou schránkou školy -     xqx5xny (vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat jako přílohu s okopírovaným rodným listem dítěte)
  2. Emailem s uznávaným elektronickým podpisem(vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat jako přílohu i s okopírovaným rodným listem dítěte, nelze poslat jako prostý email) na emailovou adresu
  3. Poštou (vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat s okopírovaným rodným listem dítěte)

V termínu 7. 4. 2021 od 13:00 hod do 17:00 hod: Osobním podáním zákonným zástupcem.

Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky, musíte se dostavit osobně a přinést s sebou doporučení z PPP a doporučení odborného lékaře. 

Srdečně se na Vás těšíme a doufáme, že se situace zlepší a budeme se moci v červnu seznámit i s Vašimi dětmi na setkání s paní učitelkou v budoucí 1. třídě. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky na čísle 566 550 401, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.