Hrací prvky na školní zahradě

ODKAZ

Kriteria pro přijímání žáků při zápisu k povinné školní docházce - zápis probíhá bez přítomnosti žáků

Vážení rodiče, milí budoucí prvňáčci,

dovolujeme si Vás pozvat k zápisu, který bude stejně jako loni probíhat bez přítomnosti dětí podle nařízení MŠMT ČR.

Zápis bude probíhat ve středu 7. dubna 2021 v učebnách zeleného patra v budově školy v době od 13 do 17 hodin .

Přineste, prosím, s sebou občanský průkaz a rodný list dítěte.

Náhradní termín zápisu je stanoven na pondělí 19. dubna 2021 od 13 do 15 hodin.

Přihláška k zápisu

Zákonný zástupce si může elektronickou přihlášku sám v klidu domova předem vyplnit, poté se dostavit k zápisu 7. dubna 2021, případně doručit následujícími způsoby:

V termínu od 1. 4. 2021 do 22. 4. 2021:

1. Datovou schránkou školy -     xqx5xny (vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat jako přílohu s okopírovaným rodným listem dítěte)
  2. Emailem s uznávaným elektronickým podpisem(vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat jako přílohu i s okopírovaným rodným listem dítěte, nelze poslat jako prostý email) na emailovou adresu
  3. Poštou (vyplněnou elektronickou přihlášku vytisknout, podepsat a odeslat s okopírovaným rodným listem dítěte)

V termínu 7. 4. 2021 od 13:00 hod do 17:00 hod: Osobním podáním zákonným zástupcem.

Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky, musíte se dostavit osobně a přinést s sebou doporučení z PPP a doporučení odborného lékaře.

Srdečně se na Vás těšíme a doufáme, že se situace zlepší a budeme se moci v červnu seznámit i s Vašimi dětmi na setkání s paní učitelkou v budoucí 1. třídě.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky na čísle 566 550 401, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.