Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče a milí žáci,

nařízením MŠMT a MZ ČR je od 12.4.2021 umožněna prezenční výuka žáků 1. stupně v rotacích. Do školy půjde v týdnu od 12. do 16.4.2021 pět tříd - 1.A, 1.B, 2.A, 2.B a 5.A.

Další týden, čili od 19. do 23.4.2021, zbývajících pět tříd - 3.A, 3.B, 4.A, 4.B a 5.B.

Družina bude fungovat v obvyklé délce v homogenních skupinách pro žáky 1., 2., 3. a 4. tříd. Pro žáky 5. třídy družinu vzhledem k opatřením nelze poskytnout.

Děti budou testovány 2x týdně antigenními testy (v pondělí a ve čtvrtek) v první vyučovací hodině ve své třídě pod dohledem třídního učitele a asistenta pedagoga, pokud navštěvují ranní družinu, proběhne testování již v družině. Na základě lékařského potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 se dítě nebude 90 dní testovat, také v případě negativního RT-PCR testu nebo antigenního testu provedeného na odběrovém místě, které není starší 48 hodin. Pokud dítě nebude testováno, nemůže se účastnit prezenční výuky. Absence bude evidována jako omluvená, škola nemá povinnost zajistit žákovi v tomto týdnu distanční výuku.

Obědy pro děti je nutné si předem objednávat.

Děti musí mít s sebou 2 zdravotnické roušky na den a vhodné oblečení kvůli častému větrání a vycházkám v hodinách TV.

Pokud dítě vykazuje známky respiračního onemocnění, musí zůstat doma, nesmí přijít do kolektivu. Pokud se příznaky objeví během dne, případně bude antigenní test pozitivní, bude dítě izolováno a informován zákonný zástupce, který si bude muset dítě odvést domů a kontaktovat svého lékaře.   

Doufáme, že i tuhle složitou situaci s rotační výukou a testováním společně zvládneme, prosíme rodiče o shovívavost a zároveň děkujeme, že nevstupujete do budovy školy, a tím chráníte sebe, své děti i všechny ostatní.

Vedení školy

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.