Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

I když by se mohlo zdát, že při distančním vzdělávání se žádné vědomostní soutěže nekonají, opak je pravdou. I v této nelehké době se organizátoři soutěží rozhodli, že děti o tuto možnost nepřipraví, a zorganizovali soutěž online. Poslední březnový den se tak konalo okresní kolo Matematické olympiády v kategorii M6, což je kategorie sdružující 6. ročníky základních škol a 1. ročníky 8letých gymnázií. Naše škola vyslala pouze jediného zástupce – Kateřinu Zbraňkovou z 6.B, která se svým výkonem obsadila nádherné 2. místo. Navázala tak na úspěchy Nicolase Horáka a Victorie Tomáškové, kteří získali první místa ve svých kategoriích v okresních kolech Olympiády z anglického jazyka. Káti moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Eva Nevěčná

Káta 2