Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče, milí žáci,

MŠMT ČR nás dnes informovalo v návaznosti na včerejší jednání Vlády ČR, že se žáci 2. stupně i v našem kraji od pondělí 10.5.2021 vrací do škol rotačně za dodržování přísných hygienických podmínek, dále přetrvává povinnost nosit ochranný prostředek (roušky, respirátory) ve vnitřních prostorech, dezinfekce a časté větrání.

V týdnu od 10.5. do 14.5.2021 se účastní prezenční výuky ve škole třídy:
1. stupeň: 1.A, 1.B, 2.A, 2.B a 5.A
2. stupeň: 6.A, 6.B, 8.A a 8.B.

Ostatní třídy se vzdělávají distančním způsobem (doma) a nastoupí v týdnu od 17.5.do 21.5.2021.

Musí být zachována homogenita tříd, tudíž se žáci nemohou dělit do skupin a budou vyučováni v rámci celých tříd.

Testování antigenními testy absolvují od 10.5.2021 žáci prvního stupně jedenkrát týdně v pondělí, žáci 2. stupně dvakrát týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek.

V rámci Tv budou děti chodit ven, je tedy nutné mít s sebou vhodné sportovní oblečení.

V případě jakékoli změny Vás budeme neprodleně informovat.