Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Hlasujte pro náš Sporťáček od 3.6. do 30.6.2021

 Vážení rodiče a milí žáci,

připojili jsme se do soutěže Hýbeme se hezky česky s naším Sporťáčkem z Asociace školních sportovních klubů, který funguje na naší škole od roku 2018 a hned od začátku o něj byl velký zájem. V tomto roce máme 64 členů, jsou to naši žáčci 1., 2. a 3. tříd, kteří navštěvují družinu. Děti mají nejraději kolektivní sporty, proto se zaměřujeme na fotbal, florbal, basketbal nebo vybíjenou . V oblibě jsou také překážkové dráhy, atletika a hry s hudbou. Především se ale snažíme o všeobecný rozvoj pohybových dovedností.

Prosíme Vás o podporu, hlasovat pro náš Sporťáček můžete na následujícím odkaze ZDE

Děkujeme. 

Vedoucí Sporťáčku Martina Ondrová