Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče, milí žáci,


školní rok 2021/2022 bude zahájen ve středu 1. 9. 2021 v 8:00 hodin pro žáky 2. - 9. ročníků v kmenových třídách (přezůvky, psací potřeby a zámek ke skříňce s sebou) a slavnostní uvítání žáků 1. tříd proběhne v 9:00 hodin v tělocvičně školy (od 8:30 hod bude v tělocvičně k dispozici vychovatelka školní družiny.) I nadále platí nošení roušek/respirátorů ve společných prostorách kromě tříd a dodržování přísných hygienických opatření.


Dle nařízení MZ ČR a dle manuálu MŠMT bude probíhat na naší škole tzv. screeningové testování. Pro žáky 2. až 9. ročníku v termínech 1., 6. a 9. 9. 2021, pro žáky 1. ročníku 2., 6. a 9. 9. 2021, a to v 1. vyučovací hodině antigenními testy Genrui. Testování se netýká žáků po plně dokončeném očkování (14 dní po druhé dávce), nebo po prodělaném onemocnění covid-19 po dobu 180 dní, případně žáků, kteří doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (7 dní PCR, 72 hod AG).
Žáci, kteří se nebudou účastnit nebo odmítnou testování, jsou pak povinni s ohledem na ochranu zdraví ostatních po celou dobu pobytu ve škole nosit ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu ve všech prostorách školy. Pokud odmítne i toto, nelze umožnit přítomnost na vzdělání.
Doufáme, že společnými silami vše zvládneme a dobře zahájíme nový školní rok.
                                                                                                                                    Vedení školy