Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Vážení rodiče, milí žáci,


školní rok 2021/2022 bude zahájen ve středu 1. 9. 2021 v 8:00 hodin pro žáky 2. - 9. ročníků v kmenových třídách (přezůvky, psací potřeby a zámek ke skříňce s sebou) a slavnostní uvítání žáků 1. tříd proběhne v 9:00 hodin v tělocvičně školy (od 8:30 hod bude v tělocvičně k dispozici vychovatelka školní družiny.) I nadále platí nošení roušek/respirátorů ve společných prostorách kromě tříd a dodržování přísných hygienických opatření.


Dle nařízení MZ ČR a dle manuálu MŠMT bude probíhat na naší škole tzv. screeningové testování. Pro žáky 2. až 9. ročníku v termínech 1., 6. a 9. 9. 2021, pro žáky 1. ročníku 2., 6. a 9. 9. 2021, a to v 1. vyučovací hodině antigenními testy Genrui. Testování se netýká žáků po plně dokončeném očkování (14 dní po druhé dávce), nebo po prodělaném onemocnění covid-19 po dobu 180 dní, případně žáků, kteří doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (7 dní PCR, 72 hod AG).
Žáci, kteří se nebudou účastnit nebo odmítnou testování, jsou pak povinni s ohledem na ochranu zdraví ostatních po celou dobu pobytu ve škole nosit ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu ve všech prostorách školy. Pokud odmítne i toto, nelze umožnit přítomnost na vzdělání.
Doufáme, že společnými silami vše zvládneme a dobře zahájíme nový školní rok.
                                                                                                                                    Vedení školy

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.