Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

V pátek 12. listopadu 2021 proběhla ve Sportovní hale v Bystřici n. P. pod záštitou ZŠ TGM kvalifikace na okresní kola ve florbale základních škol pro III. kategorii.

Chlapci 6. a 7. tříd se umístili na bramborové příčce, tedy na 4. místě. Dívky, které se měly kvalifikace účastnit také, postoupily rovnou do okresního kola, a to díky nízkému počtu přihlášených škol. 

V úterý 16. listopadu 2021 pak následovala kvalifikace ve florbale základních škol i pro IV. kategorii. Chlapci vybojovali zlato, za což jim velmi děkujeme a gratulujeme.

Vzhledem ke covidové situaci a nově vydaným opatřením byla bohužel všechna další utkání zrušena, takže si chlapci ani dívky nakonec v okresních kolech ve Velkém Meziříčí nezahráli. O to více nás v této době potěšilo a potvrdilo se, že "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!"

Ivona Servítová Rutarová