Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

17.5.2022

Přivezly jsme si bronzové medaile - 3.místo na okresním finále v basketbale ve Velkém Meziříčí.

20.4.2022 proběhla kvalifikace na okresní finále v basketbale na ZŠ TGM Bystřice n.P., ze které si naše žákyně 8. a 9.ročníků odnesly zlaté medaile. Postup je tedy neminul a 17.5.2022 jsme v brzkých ranních hodinách vyrazily směr Velké Meziříčí, abychom se utkaly s dalšími 3 školami na okresním finále. Naše dívky turnaj odstartovaly, a to hned s nejtěžšími soupeřkami. Ostatní týmy ze začátku klamaly svým skóre i stylem hry, ale v dalších zápasech dívky na vlastní kůži pocítily, že dostat se alespoň na "bednu" nebude zadarmo. O vítězi rozhodl celkový počet bodů a naše žákyně tak získaly krásné a tvrdě vybojované 3. místo.
Děkuji všem zúčastněným za jejich ochotu a snahu chodit na dobrovolné tréninky (brzy ráno), bojovnost a zároveň i za vzájemnou podporu, sportovního ducha a skvělou atmosféru!

Ivona Servítová

IMG 20220517 120820 copy

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.