Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

6. 10. 2022

Ve čtvrtek 6.10.2022 se pod záštitou VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem konal 22. ročník mezinárodního sportovního utkání O pohár starosty města Bystřice nad Pernštejnem.
Vybraní žáci z 8. a 9. ročníků se účastnili také a reprezentovali tak naši školu se skvělými výsledky. Porovnat své síly si mohli nejen se ZŠ TGM a Gymnáziem Bystřice n. P., ale i se ZŠ Okříšky, ZŠ Štěpánov a ZŠ Šahy, a to v disciplínách 60m sprint, 600/800m, smíšená štafeta 4x 150m, vrh koulí, skok vysoký a skok daleký. Největší úspěchy jsme sklidili a medaile získali v disciplínách:
Vrh koulí - 1.místo - L. Fryšoncová a 3.místo - M. Servít
Skok vysoký - 2.místo - T. Jedličková
Skok daleký - 3. místo - T. Jedličková
Za zmínku jistě stojí i výkon S. Dědkové za 4. místo ve skoku dalekém a smíšené štafety ve složení T. Jedličková, N. Havlíčková, D. Beran a T. Kopřiva, kteří se umístili taktéž na 4. příčce. Bodově jsme mezi základními školami celkově skončili na krásném 3. místě a získali tak pohár.
Nutno dodat, že po zhruba 7 letech nám konečně přálo počasí! Po slavnostním zahájení se v 9:00 objevila modrá obloha, vysvitlo slunce a žáci si konečně mohli užít atletický den bez zimy, mraků, mrholení, větru a deště.
Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme k jejich výkonům.

Ivona Servítová Rutarová

IMG 6497

Více fotografií naleznete ZDE

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.