Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

 

Dne 22. 11. 2022 se chlapci a dívky 8. a 9. ročníku zúčastnili kvalifikace na okresní finále ve florbale. Okrskový turnaj se konal ve Sportovní hale v Bystřici nad Pernštejnem.
Po nucené dvouleté pauze se přihlásil větší počet základních škol, zejména mužstev (Gymnázium Bystřice, Gymnázium Nové Město n. M., TGM Bystřice, ZŠ Bobrová a 2.ZŠ Nové Město n. M.) a tak byli týmy rozděleny do dvou skupin. Naši žáci se ve skupině A utkali s prvními dvěma soupeři a obsadili 2. příčku. Ze všech 6 týmů pak skončili na celkovém 3. místě. Blahopřejeme!!!

Dívky se utkaly celkem se 3 týmy (TGM Bystřice, Gymnázium Bystřice a Gymnázium Nové Město n. M.). Po těchto utkáních se probojovaly a umístily na krásné 1. příčce, která jim zajistila postup do okresního finále. Ten se konal 30. 11. 2022 v TJ Sportovní hala Žďár nad Sázavou.

Zde se žákyně utkaly se 4 týmy (Gymnázium Žďár n. S., ZŠ Radostín, ZŠ Velké Meziříčí a ZŠ Velká Bíteš). Celý turnaj byl velmi napínavý, náročný a dívky do poslední chvíle bojovaly o přední příčky. Nutno dodat, že byly ve výborné kondici, protože se poctivě připravovaly na dobrovolných ranních trénincích. Po posledním a zároveň nejdramatičtějším zápase, kdy se sečetly všechny body, obsadily krásné 3. místo!!!

I když byly ověnčeny medailemi, obdržely diplom a sladkou odměnu, bylo poznat, že umístění je mrzí.
Do krajského kola jsme sice nepostoupily, ale 3. místo v okrese je krásné umístění a my našim žákyním ze srdce GRATULUJEME!!!
Na závěr si jistě zaslouží poděkování a pochvalu za reprezentaci naší školy, za fair play utkání a za příkladný přístup k tréninkům.

Ivona Servítová

 

na web2

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.