Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Letošní rok se konalo již 15. kolo Logické olympiády. Na naší škole jsme s ní již zkušenosti měli, ale spíše na prvním stupni. Letos jsme se rozhodli, že tuto krásnou akci nenecháme bez náležité odezvy a na druhém stupni jsme to pojali jako další možnost, jak zpestřit výuku a ukázat dětem typově jiné úlohy. Logická olympiáda má několik kategorií. Od mateřské školky, 1. třídy, 2. třídy, 3.-5. třídy, 6.-9. třídy až po kategorii středních škol. Testy pro jednotlivé kategorie byly přístupné v různých termínech, a proto jsme se jména úspěšných řešitelů dozvídali postupně. S chutí se vrhlo do vyplňování logických úkolů celkem 100 dětí, do krajského kola pak postoupilo 5 žáků, 4 z 1. stupně a 1 z 2. stupně. Krajské kolo se konalo 4. 11. 2022 v Jihlavě a na krásném 9. místě skončil Michael Janoušek z 9.A, čímž nám udělal obrovskou radost a my mu tímto moc gratulujeme. Všem zúčastněným velmi děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy. Věříme, že i příští rok se Logické olympiády zúčastní takové množství dětí a některé z nich v sobě objeví skryté vlohy pro logické úlohy.

                                                               Eva Nevěčná

Logická olympiáda

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.