Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Během covidové pauzy (2020 - 2021), kdy neprobíhaly žádné hodiny tělesné výchovy, dostala palubovka naší velké tělocvičny, zejména v zimních měsících, doslova "zabrat".
Viditelné škody byly ještě před návratem žáků do tělocvičny opraveny, nicméně bylo potřeba dát tělocvičně nový, reprezentační "kabát".
S rekonstrukcí se mělo začít již 28.11.2022, ale termín byl přesunut na 5.12.2022. Finiš rekonstrukce byl plánován na konec února a někteří žáci si nedokázali tělocvik bez velké tělocvičny vůbec představit.
Tělesná výchova se tak musela přemístit do malé tělocvičny, judárny nebo ven, čímž se omezily některé sporty a pohybové aktivity (vzhledem k prostoru). Pozitivní na této situaci ale bylo, že jsme během rekonstrukce využili i pronájmu ledové plochy a žáci I. i II. stupně měli zpestřenou výuku nejen o bruslení a hokej, ale i o procházky, pobyt na workoutovém hřišti, hoši zakusili fotbal na umělém trávníku a dívky basketbal na víceúčelovém hřišti v lednových teplotách.
Zároveň se v této době konal i lyžařský výcvikový kurz 6. a 7.ročníků.
Rekonstrukce tělocvičny skončila 24.2.2023 a od pondělí 27.2.2023 byla oficiálně velká tělocvična opět v provozu.
Jako první se mohly, po seznámení s novou tělocvičnou a pravidly v ní, proběhnout a zahrát si basketbal dívky ze 7.A + B.
Opravdový "křest" ale naše velká tělocvična zažila 3.3.2023, kdy proběhl florbalový turnaj malotřídních škol. Zároveň ochutnala i první vítězství žáků naší školy, protože tým ZŠ Nádražní tento turnaj vyhrál!

Děkujeme všem žákům za trpělivost a přejeme příjemné sportovní vyžití, pokud možno bez úrazů.

Ivona Servítová


Jak probíhala celá rekonstrukce tělocvičny krok po kroku se můžete podívat ZDE.

 

tělocvična stará

tělocvična basket

tělocvična florb.turnaj do článku

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.