Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

28. 11. 2023

Listopad je "florbalový měsíc". Naše základní škola pořádala 9. 11. 2023 florbalový turnaj ve velké tělocvičně, a to pro mladší žáky 6. a 7. ročníků. Chlapeckých týmů se účastnilo 5, z nichž naši hoši obsadili 2. místo, dívčí týmy byly 4 a naše dívky obsadily poslední příčku.

21. 11. 2023 se pod záštitou ZŠ TGM konal florbalový turnaj pro starší kategorii žáků 8. a 9. ročníku. Na tento turnaj se naše starší žákyně poctivě připravovaly a docházely ve svém volném čase na ranní tréninky. Letos byla na turnaji vysoká účast a po dlouhé době se proti sobě utkalo 6 chlapeckých a 6 dívčích týmů, které byly rozděleny do skupiny A a B. Vítěz z každé skupiny pak postoupil do semifinále. O třetí místo bojovali naši hoši, kteří si pozici udrželi, do okresního kola ovšem bohužel nepostoupili. Naše dívky se umístily na stříbrném 2. místě a probojovaly se tak do okresního kola, které se konalo o týden později, tj. 28. 11. 2023 ve sportovní hale ve Žďáře n. S.
Zde už panovala napjatá atmosféra a soupeřky byly velmi silné. Dívky se ovšem opět probojovaly do semifinále a v boji o 3. místo zvítězily. Domů jsme si odvezly bronzové medaile, pohár, diplom a samozřejmě zkušenosti. Sice jsme nepostoupily do krajského kola, ale dívky prokázaly soudržnost, hrdost, bojovnost, sportovního ducha, to vše ve stylu fair play.
Děkuji tímto všem, kteří se podíleli na dobrovolných trénincích, dívkám pak děkuji za reprezentaci naší školy a gratuluji ještě jednou k úspěchu.

Servítová Ivona, vyučující TV

florbal

Vice fotografií naleznete ZDE

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.