Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

 Dne 21. prosince jsme s paní učitelkou třídní a panem učitelem Neterdou vidali směr Brno. Cíl exkurze - výstava MegaBrouci. 

Naše výprava do Brna byla ještě předchozí týden v ohrožení. Naší školou přešla virová epidemie a skolila téměř každého druhého. Tudíž už se zdálo, že na exkurzi ani nepojedeme. Ale naštěstí bacily naše těla opustily a my jsme se mohli v počtu 20 žáků vydat na nové dobrodružství. 

Výstava byla poutavá, veliké modely hmyzu byly fascinující. Pravda, někteří z nás to pojali ve formě poznávacího sprintu, a dopadlo to tak, že jak rychle začali, tak i rychle skončili. Nu ze zlého pohledu paní učitelky třídní jsme pochopili, že takhle by to nešlo a výstavu si prošli znovu a důkladněji. Ve finále ale předvládala spokojenost. 

Po výstavě následovala cesta na vánoční trhy a samozřejmě návštěva nákupního centra Vaňkovka na koupi posledních dárečků. 

Výlet jsme zakončili zlobením ve vlaku, což se našim učitelům nelíbilo a dali nám to jasně najevo. Takže pro příště budeme muset někteří oprášit zásady slušného chování v dopravních prostředcích. Celkově jsme se ale shodli, že exkurze byla fajn a budeme se těšit na další dobrodružství. 

 

 

6

2

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.