Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Ve čtvrtek 18. dubna 2024 bychom pod vlajkou Žákovské rady ZŠ Nádražní uspořádali jarní burzu všeho, co už doma nepotřebujeme, neužijeme nebo co už jen tak překáží. 

Chceme spojit lidi pro to, aby odlehčili svým pokojíčkům a dali věcem další šanci pro využití. Jarní burza, bleší trh, garážový výprodej ... by proběhl v projektové místnosti naší školy od 14.00 do 15.30 hod.

Pravidla:

• Každý prodejce bude mít předem seznam prodávaných věcí podepsaný rodičem
• Žáci mohou věci darovat, směňovat nebo prodávat
• Zboží musí být funkční nebo musí být přiznána vada
• Velikost je omezena vstupními dveřmi školy
• Ceny jsou smluvní, s platbou „z ruky do ruky“
• V případě sporu rozhoduje pořadatel (zodpovídá Michal Neterda)

Těšíme se na vás.

-------------------------------------------------------------------------------------------

A s čím se obchodovalo?

Hračky, knihy, brusle, boty, hlavolamy, sportovní oblečení, dekorace, hry deskové i počítačové, vlaštovky, sošky, polodrahokamy, výborná citronáda s kelímkem, výborná citronáda bez kelímku, mušle a určitě jsem ještě na něco zapomněl. Zúčastnilo se asi padesát malých prodejců a kupujících. Někteří kšeftovali již dopoledne a na vlastní burzu už šli jen utrácet utržené peníze. Jiní obchodovali ještě druhý den. 

Děkuji všem za férové jednání, fajn atmosféru a zábavu.

Fotografie naleznete v galerii nebo ZDE

Garage Sale WEB

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.