Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Ocenění za skvělé vypravěčství, osobitou interpretaci a výběr textu.
Anastázie Špačková - žákyně 2. třídy.

Krajské kolo Dětské scény 2024 je přehlídka nejinspirativnějších a nejzajímavějších vystoupení sólových recitátorů I. kategorie (žáci 2.a 3. tříd) z celého Kraje Vysočina. 
Přehlídka má přímou vazbu na výuku českého jazyka a literatury, kdy si žáci prostřednictvím tvořivé práce na interpretaci textu a přípravy na veřejné vystoupení rozvíjí schopnost hlubšího porozumění a ovládání českého jazyka, přispívá ke kultivaci mluveného slova, rozvoji komunikačních dovedností a motivuje k poznávání české i světové literatury.
Máme velkou radost, že naše žákyně 2. ročníku, Anastázie Špačková, postoupila ve své kategorii všemi koly až do toho nejvyššího, krajského, kde získala ocenění za skvělé vypravěčství, osobitou interpretaci a výběr textu. Stázce moc gratulujeme a přejeme radost ze čtení a mluveného slova i v dalších letech.

a1000260 2e6f 44e0 8864 ef1aeb6bd2f9

436239202 1137479954338738 3887749348699033697 n

01881b88 6ad0 465f 9e6f edcdec866bdb

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.