Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Atletický čtyřboj, jak již název napovídá, obsahoval čtyři disciplíny, které v následujícím pořadí v 9 hodin ráno odstartovali prvním závodem chlapci:
• sprint na 60 m
• skok, kde si žáci v družstvech volili buď skok daleký (3 pokusy) nebo vysoký (až 9 pokusů) ve složení 3+2 nebo 2+3
• hod kriketovým míčkem (3 pokusy)
• vytrvalostní běh ml. žáci 800 m, ml. žákyně 600 m


Počasí nám sice přálo, nicméně soupeři byli velmi silní a zanechali nás na 7. (dívky) a 8. místě (chlapci) z celkového pořadí základních škol. V jednotlivcích jsme ale měli svá želízka v ohni. Na skvělém 5. místě se z celkem 40 dívek umístila naše žákyně Kučerová Simona z celkovým počtem 1 511 b (60m - 8:70 s; výška - 125 cm; míček - 34 m a 600 m - 2:17 min). Z hochů naší ZŠ zase dominoval František Horníček, který se umístil na 22. místě (ze 40) s celkem 1 077 body (60 m - 8:80 s; výška - 135 cm; míček 36 m a 800 m - 2:49 min).
Ostatní členky dívčího družstva naší ZŠ:
        18. Jedličková Zuzana - celkem 1 218 b (60 m - 9:00 s; dálka - 383 cm; míček - 21 m a 600 m - 2:15 min)
        34. Doleželová Štěpánka - celkem 980 b (60 m - 9:60 s; dálka - 333 cm; míček - 26 m a 600 m - 2:20 min)
        38. Lázničková Magdaléna - celkem 872 b (60 m - 10:10 s; dálka - 298 cm; míček - 38 m a 600 m - 2:29 min)
        40. Kadlecová Michaela - celkem 711 b (60 m - 10:30 s; výška - 105 cm; míček - 29,5 m a 600 m - 2:43 min)


Ostatní členové chlapeckého družstva naší ZŠ:
        33. Buchta Petr - celkem 862 b (60 m - 9:20 s; dálka - 420 cm; míček - 41 m a 800 m - 3:06 min)
        37. Horváth Tomáš - celkem 745 b (60 m - 9:00 s; výška - 125 cm; míček - 46 m a 800 m - nedokončil)
        30. Stránský Andrej - celkem 985 b (60 m - 8:50 s; dálka - 440 cm; míček - 41 m a 800 m - 3:16 min)
        40. Kašuba Libor - celkem 551 b (60 m - 9:80 s; dálka - 327 cm; míček - 41 m a 800 m - 3:18 min)


Hoši i dívky poznali nejen soupeře z ostatních škol, ale také svoje limity a hranice. Někteří se dokonce oproti svým výkonům z výuky Tv zlepšili a "trhli" svůj osobní rekord. Z umístění na dolních příčkách si hlavu neděláme, nabrali jsme zkušenosti a máme alespoň motivaci se zlepšovat a posouvat dál. Proto heslo "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se", je na místě. Všem žákům děkujeme za účast na závodech a reprezentaci naší základní školy.
Servítová I., kabinet Tv

fotogalerie

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.